UaktualnieniaUwaga! począwszy od 2023 r. moduł GML jest płatny osobno (100 zł).
Tu można pobrać wersję z roku 2022, kiedy jeszcze GML wchodził w skład modułu Raster:
(plik MikroMap32.exe).

Aktualizacja programów jest bezpłatna dla wersji:
WinKalk - od 3.0
MIkromap - od wersji 4.0, a od 2.0 i 3.0 - za dopłatą 100 zł.
Operat - od 1.0

Instrukcja pobierania plików

Programy pobieramy klikając w jego nazwę (link) w kolumnie Pliki (np. WinKalk32.exe), ew. klikając na linku prawy klawisz myszki i wybierając menu "Zapisz link jako...". Po załadowaniu program należy uruchomić i postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na kolejnych dialogach (zwykle wystarczy wcisnąć klawisz Enter).
Wszystkie pliki są przeznaczone dla Windows.
W przypadku problemów ze ściągnięciem pliku z Internetu, możemy wysłać programy na CD (bezpłatnie)

Pełna instalacja

Program Pliki Rozmiar Data

WinKalk 4.1

10.6 Mb
30-12-2022
MikroMap 5.83
23.2 Mb
29-08-2023

Operat 3.2

7.5 Mb
31-01-2023


Wersje testowe:
Na stronie czasem dostępne są najnowsze wersje beta, będące jeszcze w opracowywaniu:
WinKalk (plik winkalk32.exe), MikroMap (plik mikromap32.exe).

Znane problemy:

Autoryzacja programów:

- Po instalacji programy WinKalk i MikroMap będą działać w pełni funkcjonalnej wersji przez 30 dni. W tym czasie po uruchomieniu programu będzie pojawiać się informacja, ile dni działania programu pozostało i pytanie, czy chcesz teraz wprowadzić kod. Jeżeli naciśniemy "Wprowadź klucz", program wyświetli identyfikator komputera. Należy spisać ten identyfikator i przesłać go do firmy CODER wraz z NIP-em firmy i jej nazwą lub nr licencji (aby można było jednoznacznie zidentyfikować, dla kogo jest ten kod).
Kod można też uzyskać telefonicznie, emailem lub SMS-em ( tel (22) 759 12 18, GSM (601) 21-47-46, email: coder@coder.pl )

- Po przesłaniu ww. danych otrzymają Państwo kod odbezpieczający, który trzeba wpisać w dialogu który pojawiał się po naciśnięciu "Wprowadź klucz". Wraz z kodem wisujemy NIP firmy - same cyfry, bez spacji i myślników!

Uwagi:
- Po wprowadzeniu kodu w programie będą obecne tylko te moduły, które zostały zakupione przez daną firmę. W wersji próbnej działają wszystkie dostepne moduły, aby mogli się Państwo z nimi zapoznać.
- Program będzie działał tylko na komputerze, którego identyfikator został użyty do generowania kodu. W uzasadnionych przypadkach można uzyskać bezpłatnie kod dla drugiego komputera (np. gdy jeden używany w biurze, a drugi w domu). Ponadto dodatkowe kopie programu można zakupić za 50% ceny.
- Po zmianie komputera, lub poważnej przeróbce posiadanego kod może przestać działać, można wtedy uzyskać nowy (bezpłatnie) podając nowy identyfikator komputera wg. podanej powyżej procedury.
- Aby uruchomić dodatkowe moduły, zakupione po zainstalowaniu programu wystarczy wprowadzić nowy kod rejestrujący w menu "O..."->Wprowadzanie kodu.

Instrukcje obsługi programów w formacie PDF

Program
Pliki
Rozmiar
Data
Instrukcja obsługi WinKalk
4.6 Mb
02-01-2023

Instrukcja obsługi MikroMap

3.3 Mb
02-01-2023

Instrukcja obsługi Operat

1.3 Mb
02-01-2023

Do góry Kreacja lechu.pl