Wersje demonstracyjne


Wersje demonstracyjne będą po zainstalowaniu działać przez 30 dni w pełni funkcjonalnie, jedyna różnica z wersją komercyjną to dialog przypominający ile dni działania programu pozostało (Uwaga! aby uruchomić program w wersji Demo na tym dialogu trzeba kliknąć środkowy klawisz OK - tzn. "nie chcę teraz wprowadzać kodu"). Jeżeli zakupimy program, wystarczy wprowadzić kod odbezpieczający aby wersja demonstracyjna działała bez żadnych ograniczeń czasowych. Instrukcje do programów są w dole strony.

Pełna instalacja

Program Pliki Rozmiar Data
WinKalk 4.1 WinKalk32.exe 10.3 Mb

19-05-2020

MikroMap 5.7 MikroMap32.exe 20.8 Mb 19-05-2020
Operat 3.1 Operat32.exe 7.3 Mb 19-05-2020

W przypadku problemów ze ściąganiem plików, prosimy o kontakt, wyślemy dysk CD pocztą (bezpłatnie).

BDE i ADO:
Programy korzystają z baz danych wróżnych formatach, i wymagają zainstalowania silnika bazy danych. Dla WinKalk i Mikromap będzie to plik - BDE32full.exe (4.8 MB)
Program Operat wykorzystuje system Microsoftu ADO który jest obecny w Windows Me, 2000, XP a także jest dystrybuowany z wieloma narzędziami Microsoftu (Office, IE). Ale jeżeli program Operat nie zechce działać, należy ściągnąć i uruchomić pliki instalujące ADO, są one dostępne na stronie Microsoft , wystarczy pobrać np. plik MDAC 2.5 SP3

Wskazówki obsługi:
Po kliknięciu w tabelce na link - nazwę pliku pojawi się pytanie, czy chcemy program uruchomić czy zapisać na dysku. Wybieramy opcję Zapisać (Save) i wskazujemy gdzie go umieścić na dysku. Po załadowaniu program należy uruchomić i postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na kolejnych dialogach (zwykle wystarczy wcisnąć klawisz Enter).

Znane problemy:
Ze względu na zabezpieczenie programy zwiększyły swoją objętość i czasem mogą nie chcieć ruszyć dając błąd "Insufficient memory" lub "Access Violation at...."  lub "Error unpacking program". Prosimy wtedy o kontakt, prześlemy na CD wersje zabezpieczone w inny sposób. Może też pomóc powiększenie pamięci wirtualnej.
Jeżeli nie jesteśmy w stanie utworzyć nowego obiektu, a przy wejściu w stary obiekt program daje błędy w których przewija się słowo "BDE", lub "Interface mismatch", radzimy ściągnąć i zainstalować: BDE32full.exe (4.8 MB).

Instrukcje obsługi programów w formacie Word 97

Program Pliki Rozmiar Data
Instrukcja obsługi WinKalk WKdoc.exe 1 Mb 18-04-2012
Instrukcja obsługi MikroMap MMdoc.exe 0.58 Mb 24-04-2009
Instrukcja obsługi Operat OPdoc.exe 0.28 Mb 24-04-2009

Wskazówki obsługi:

Instrukcje obsługi są samorozpakowującymi się archiwami, w każdym z nich jest dokument w formacie Word 97


Do góry Kreacja lechu.pl